Semih Kılıçsoy dünya devine gidebilir!

Sezon başından beri 18 yaşındaki forveti izleyen ve her maçına temsilcisini gönderecek olan sarı-siyahlılar, tüm şartlarını zorlayarak oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. Semih Kılıçsoy da EURO 2024’te değerini katlamayı planlıyor.

Beşiktaş’ın genç forveti Semih Kılıçsoy, futbol gündeminin 1 numarasından düşmüyor. 18 yaşındaki futbolcu, 11 maçta 7 gol ve 1 asist üreterek 15 üst düzey ligde skora en fazla katkı sağlayan 18 yaş altı oyuncu olurken, dev kulüpleri de peşine taktı. Almanya’dan Dortmund ve Frankfurt, İngiltere’den Arsenal ve Aston Villa, İspanya’dan Atletico Madrid, İtalya’dan da Juventus, Semih için scout ekiplerini görevlendirdi. Özellikle Dortmund’un, sezon başından beri oyuncuyu izlediği ve bütün şartlarını zorlayacağı, her karşılaşmasına da temsilcisini yollayacağı bildirildi. Hatta Demir Ege Tıknaz’ı da kadrosunda düşündüğü öğrenildi.

DEMİR EGE TIKNAZ DA LİSTELERİNDE

Demir Ege’yi 2021’de UEFA Gençlik Ligi’ndeki Dortmund-Beşiktaş mücadelesinden sonra takibe aldıkları ama oyuncunun sakatlığı nedeniyle beklemeye geçtikleri, şimdi ise tekrar genç orta sahanın gündemlerinde olduğu aktarıldı. Semih Kılıçsoy’un da EURO 2024’te A Milli Takım’da boy göstererek değerini katlayacağını düşündüğü, siyah-beyazlı takıma da maddi olarak daha büyük katkı vermek istediği aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x