Çerkezköy’de Muhtarlar Günü Çelenk Töreni

Çerkezköy’de 19 Ekim Muhtarlar Günü, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk töreni ile kutlandı.

Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk törenine, Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcıları Enver Bayram, Nedim Yılancı, Levent Yıldırım ve Esengül Güven, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün ve mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile STK temsilcileri katıldı.

ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK SUNULDU

Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün tarafından muhtarlar günü dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Muhtar Tahsin Akgün tarafından günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapıldı.

“HALKIN GÖZÜ KULAĞISINIZ”

Muhtarların, demokrasinin ilk basamağı ve halkın gözü kulağı olduğunu belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Biz, hizmet anlayışımız içinde muhtarlarımızı kamu yönetimini paylaştığımız mesai arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Yaşadığımız şehri daha ileriye taşımak için muhtarlarımızla birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Hemşerilerimizle hizmet yolunda hep beraber yürümek umuduyla muhtarlar gününü kutluyor, tüm muhtarlarımıza hizmetlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x