Beren Saat’in doğum gününde ‘Aşk-ı Memnu’ buluşması

Sosyal medyada arkadaşlarının kendisi için yayınladığı kutlama mesajlarını yeniden alıntılayan ve paylaşan Beren Saat, tek tek teşekkür etti.

Fakat en dikkat çeken kutlama ise Kenan Doğulu’nun romantik paylaşımı oldu.

“DÜNYA İÇİNDE SEN OLDUĞUN İÇİN ÇOK ŞANSLI”

40 yaşına giren eşi Beren Saat için Instagram hesabında kısa ama oldukça duygulu bir paylaşım yapan Kenan Doğulu, ‘İyi ki doğdun sevgilim. Dünya, içinde sen olduğun için çok şanslı’ yazdı. Çiftin pozları hayranları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Şebnem Bozoklu, Ece Yörenç, Nilgün Belgün, Gözde Kansu, Kalben, Başak Dizer, Mazhar Alanson gibi pek çok isim bu paylaşımın altında Beren Saat’e doğum günü dileklerini iletti.

AŞKI MEMNU EKİBİ PARTİDE
Doğum günü partisine katılan Aşkı Memnu oyuncuları Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem’de Beren Saat’i mutlu gününde yalnız bırakmadı.

SOSYETE AKIN ETTİ

Ünlü müzisyen Kenan Doğulu ile eşi Beren Saat, dostlarını çok özel bir partide ağırladı. Cemiyet hayatından çok sayıda ünlü ismin katıldığı kutlamada Beren Saat’in yeni yaşı kutlandı. Aralarında Derin Mermerci, Murat Aslan, Sanem Tezman’ın da olduğu ünlü isimler, DJ kabininde Ozan Doğulu’nun olduğu partide sabaha kadar eğlendi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x