Yaşayan Nostradamus’tan 2024 Yılına Dair Korkutan Kehanetler!

Dünya Kupası finallerini ve Covid-19 pandemisini doğru tahmin ederek ününe ün katan ve ‘Yaşayan Nostradamus’ olarak anılan Athos Salomé, 2024 kehanetlerini açıkladı. Ancak Athos’un öngörüleri pek de iç açıcı değil.

KRALİÇENİN ÖLÜMÜ, KORONAVİRÜS VE TWİTTER’IN SATIN ALINACAĞINI BİLMİŞTİ

Brezilya’da, Koronavirüsü, Kraliçe’nin ölümünü, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalini ve hatta Elon Musk’ın Twitter’ı satın alacağını öngören medyum Athos Salome, 2023 için korkutcu bir kehanette bulundu.

Salome’nin 2024 Kehanetlerinden Bazıları:

  • Küresel Ekonomik Kriz: Salome, 2024 yılında küresel bir ekonomik krizin patlak vereceğini ve bunun birçok ülkeyi etkileyeceğini öngörüyor.
  • Doğal Afetler: Salome, 2024 yılında dünyanın farklı bölgelerinde büyük çaplı doğal afetlerin meydana geleceğini ve bunun birçok can kaybına yol açacağını söylüyor.
  • Siyasi Çalkantılar: Salome, 2024 yılında birçok ülkede siyasi çalkantılar ve isyanların görüleceğini öngörüyor.
  • Su Savaşları: Salome, 2024 yılında su kaynaklarının kontrolü için savaşların çıkacağını ve bunun birçok ülkeyi etkileyeceğini söylüyor.
  • Uzaylılarla Temas: Salome, 2024 yılında insanların uzaylılarla temas kuracağını ve bunun dünya için büyük bir değişim yaratacağını öngörüyor.

Salome’nin kehanetleri birçok kişi tarafından endişeyle karşılandı. Salome’nin kehanetlerinin ne kadarının gerçekleşeceğini zaman gösterecek.

Uzmanlar, Salome’nin kehanetlerinin bilimsel bir temele dayanmadığını ve sadece spekülasyondan ibaret olduğunu söylüyor.

Yine de, Salome’nin kehanetleri, insanların 2024 yılı için endişelenmesine neden oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x