Murat Övüç Katarsis’e Konuk Oldu: Yaşam Tarzıyla İlgili İlginç Açıklamalarda Bulundu

Sosyal medya ünlüsü Murat Övüç, youtube programı Katarsis’e konuk oldu. Skandal açıklamalarıyla dikkat çeken Övüç, yine dikkat çeken açıklamalarda bulundu: ‘Kasamı açıp dolarlarımı, eurolarımı öpüyorum.’ dedi. Övüç, hayatına dair bilinmeyenleri Katarsis’te Gökhan Çınar’a anlattı.

Murat Övüç, Katarsis X-TRA’da Gökhan Çınar’ın konuğu oldu.Övüç, programda hayatına dair bilinmeyen detayları paylaştı.

Fenomen, “10 odalı bir malikanede oturuyorum ama nereden geldiğimi de unutmuyorum.” dedi. “Unutulmaktan korkuyor musun?” sorusu üzerine ise “Hiç korkmuyorum.” diyen Murat Övüç “Ölene kadar yetecek param var, Allah herkese nasip eylesin.” dedi.

Övüç, lüks yaşamı ne kadar sevdiğini şu sözleriyle anlattı: “Parayı çok seviyorum evde özel bir kasam var, bazen canımı sızlatan dostlarımı reddediyorum hemen kasayı açıyorum dolarlarımı eurolarımı öpüyorum. İyi ki varsınız diyorum para çok önemli ve güç. Bütün dostlarımı parayla satın alırım.”

Hayat arkadaşını bulduğunu açıklayan Murat Övüç, 10. yıllarında sevgilisinin kendisine tam tur 5 karat pırlanta yaptırdığını da söyledi.

Övüç, kıyafetlerini şov için giydiğini açıklayarak “Sapına kadar erkeğim, ben erkeğim ne evliliği” diyerek isyan etti.

Övüç, programın devamında ağlayarak lüks yaşamın kendisine mutluluk getirmediğini şu sözlerle açıkladı: “Bu kadar saltanat bu kadar para her şeyim var ama yastığa başıma koyunca gözyaşlarım akıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x