Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan: Birlik ve beraberlik sağlanırsa bu günler geride kalır

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’la yolları ayrılan teknik direktör Mustafa Kaplan, “Birlik ve beraberlik sağlanırsa bu günler geride kalır” dedi.

Giresunspor’a veda eden teknik direktör Mustafa Kaplan, İhlas Haber Ajansı muhabirine özel açıklamalarda bulundu.

Göreve geldiklerinde önlerindeki imkansızlıkları mazeret görmeden, eldeki genç oyuncularla lige tutunabilecek bir takım oluşturmaya gayret ettiklerini belirten deneyimli teknik adam, “İlk haftalarda ortaya konulan iyi mücadele, aşamadığımız bazı sıkıntılardan dolayı maalesef sürdürülemedi. Saha dışında da çok ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kaldık. Ancak Giresunspor için şimdi yeni bir süreç başlıyor. Burada çok güzel günlerimiz geçti, görevde olduğumuz süre boyunca bizlere destek olan taraftarlara, kulüp personellerine, oyunculara, yöneticilere ve başkanımız Sayın Nahid Yamak’a teşekkür ediyorum. Giresunspor için hayırlı olmasını diliyorum. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

Tolga Seyhan kulüp için büyük kazanç

15 Ağustos’tan bu yana sportif direktörlük görevini sürdüren eski A Milli futbolcu Tolga Seyhan’ın Giresunspor için en büyük kazanç olduğunun altını çizen Kaplan, “Genç ve deneyimsiz bir kadromuz vardı, göreve geldiği andan itibaren hem oyuncularımızın gelişimi konusunda hem de saha kenarında takıma çok büyük katkıları oldu. Giresunspor için en büyük kazanç Tolga Seyhan oldu. Keşke Giresunspor Süper Lig’deyken göreve getirilseymiş” diye konuştu.

Birlik ve beraberlik sağlanırsa bu günler geride kalır

Görevde oldukları süre boyunca yaşanan zorluklara rağmen ekibiyle birlikte Giresunspor’da çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydeden tecrübeli hoca, “Kulüpten ayrılış sürecimizde yaşanan bazı tatsızlıklar olsa da ‘kol kırılır yen içinde kalır’ diyoruz, bunlar artık geride kaldı, biz Giresun’da olmaktan, burada görev yapmaktan çok mutlu olduk. Giresunspor büyük bir camia, herkesin bu kulübe sahip çıkması gerekiyor. Eğer birlik beraberlik sağlanırsa bu günlerin geride kalacağını ve Giresunspor’un yeniden iyi yerlere geleceğine inanıyorum” açıklamasında bulundu. – GİRESUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x